Biedrība AGIHAS savos pastāvēšanas 27 gados ir īstenojusi desmitiem dažādu projektu. Zemāk – informācija par galvenajiem no tiem.

Pirmais realizētais projekts “Mazulītis nav vainīgs” (2015. g., 2016. g.) – mākslīgā piena maisījumu nodrošinājums mazuļiem, kuri dzimuši HIV+ sievietēm, kas 2017. gadā. no NVO iniciēta pilotrojekta pārtapa valsts apmaksātā programmā. Turpmākajos gados īstenoti projekti, kas mērķēti HIV+ sieviešu pašizolācijas mazināšanai, kā arī jauninficēto personu atbalstam, ‘līdzīgs līdzīgam’ konsultāciju nodrošinājumam.

Kopš 2002. gada realizēta virkne sociālās integrācijas projektu, piemēram, “Dzīve aiz pagrieziena” – HIV+ cilvēku dzīvesstāstu izdevums, vairāki projekti ieslodzījuma vietās. Daudzus gadus organizētas infekcijas skarto vasaras un ziemas motivācijas nometnes “Neesi viens”, “Vēlreiz par HIV”, “Kad nedrīkst vairs klusēt” u. c., kā arī ikgadējie no HIV/AIDS mirušo piemiņai veltītie ziedu dobes izveides pasākumi.

Laika posmā no 2015. – 2017. gadam īstenoti projekti “Koalīcija pārmaiņām” – Baltijas jūras reģiona valstu pieredzes apmaiņas projekts divu gadu garumā, kā arī “Latvijas badiju kustība” – mērķēts atbalsts sadzīviskās grūtībās nonākušajiem HIV/AIDS pacientiem.

2016. gadā – pētījums “Zini, nevis mini” par HIV/AIDS pacientu vajadzībām Latvijā. 2019. gadā – sabiedrības zināšanu mērījums par HIV izplatības ceļiem “HIV. Mīti un patiesība”. Pētījums un inovatīvs 3D formāta videomateriāls “HIV. Fake & Facts”, kurā atspoguļoti un atspēkoti populārākie ar HIV infekciju saistītie mīti.

Kopš 2016. gada – ikgadējs Pasaules AIDS dienas (1. decembra) koncerts un balvas “Glāsts” – par nozīmīgu ieguldījumu HIV infekcijas izplatības mazināšanā Latvijā – svinīga pasniegšanas ceremonija Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā.

Biedrības tehnisko izmaksu, biroja tehnikas iegādes, mājaslapas, FB u.c. sociālo tīklu kontu administrēšanas, pašatbalsta grupu uzturēšanas izmaksu nodrošinājums. Bukletu sērijas “AGIHAS bibliotēka” regulāri izdevumi. “Līdzestības kabineta” pilotprojekts, kas 2019. gadā pārtapa valsts programmā. “90 – 90 – 90. Latvijas versija” – HIV pacientu ‘portretu’ un ‘ceļa kartes’ pētījums saistībā ar veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Latvijā. “Stigma index Latvijā” – starptautiski atzīta pētījuma realizējums Latvijā 2018. un 2019. gadā. Video diskusiju “HIV. Sievietes sievietēm” un “HIV. Vīrieši vīriešiem”, kā arī video aicinājumu “Es zinu, vai Tu zini?”, “HIV vēstneši Latvijā”, “Esi par sevi drošs. Esi saprotošs” izveides tehniskās un radošās izmaksas.

Viesmākslinieku dalības nodrošinājums Pasaules AIDS dienas koncertā un koncerta translācija televīzijas Rīga TV24 kanālā.

Dalība Baltijas un Skandināvijas valstu ikgadējā forumā.

Projekts “Together we can learn more” – apmācību programma ārpusģimenes aprūpes iestāžu iemītniekiem (audzēkņiem) par pubertāti, intīmo higiēnu, drošām attiecībām internetā un dzīvē, kā arī par STS un HIV. Projekta ietvaros tapis arī informatīvs materiāls “Tavām drošām attiecībām”, kas pieejams šeit

“25 gadi aktīvisma” – HIV tēmai veltīta starptautiska konference Rīgā 2018. gadā, reģionālās organizācijas Latvijas koordinācijas centra darbības uzturēšanas izmaksas (2016. g. – 2018. g.) u. c.

Vīriešu veselībai veltīts buklets “HIV un vīrietis. Dzīve pēc diagnozes”.

Pētījums par HIV+ sievietēm un vardarbību projekta “Vardarbībai nav attaisnojuma” (2018. g.) ietvaros.