Es 45. 185.95 aktīvs ar HIV jau esmu vairāk nekā 20 gadus, izskatos ļoti labi. Ļoti vēlos iepazīties nopietnām attiecībām un kopdzīvei ar pasīvu geju. Es ar draugu kopā nodzīvoju gandrīz 20 gadus. Bet viņš nomira…es gandrīz 5 gadus esmu viens… Lūdzu atsaucies mans vienīgais un īstais!!!!!
Jauks, komunikabls vīrietis 52 (HIV+) ar pozitīvu skatu uz dzīvi, vēlas iepazīties ar tādu pašu vīrieti gan draudzībai , gan attiecībām. Vecumam nav nozīmes. Esmu no Rīgas, ja doma ir par seksu, tad esmu vairāk pasīvs.
Iepazīšos ar sievieti nopietnām attiecībām, ģimenes veidošanai! Vīrietis 32g-no Jūrmalas.
Es esmu 37.195. 86 (HIV +) Meklējat aktīvu vīrieti vai pāri (vīrieti un sievieti.).
Sveiki!
Es hiv + vīrietis. Man 45.170.70.17 uni. Vēlos iepazīties ar hiv + tieviem, slaidiem, līdz 50 g. v. puišiem, seksam un draudzībai.
43 gadus vecs puika (HIV+ ) meklēju sievieti draudzībai un attiecībām
28 g jauna, forša, homoseksuāla sieviete, iepazīsies ar foršu cilvēku sarakstēm un tējas dzeršanai ❤️😋
Vīrietis 38, vēlos iepazīties ar sievieti nopietnām un nenopietnas attiecībām, HIV pozitīvs

HIV+ džeks meklē sev vīru. (45, 178, 80)

Esmu 20. g.veca jauniete, HIV+. Vēlos uzzināt kā veidojat attiecības ar puišiem.

Vīrietis, 55. gadi, HIV+, pasīvs, iepazīsies seksuālām attiecībām ar aktīvu vīrieti.
Es esmu 28 gadus vecs Āzijas puisis , es vēlētos satikt puisi draudzībai
28/164cm/52kg/passive

Здравствуйте. Я мужчина 45 лет высокого роста без лишнего веса. Здоровье отличное, единственное что вич. Желаю встретить женщину тоже с вич. Для встреч, отношений, отдыха, а может и для жизни.
Es vīrietis ar hiv. 46gadi garš un bez lieka svara. Meklēju draisku pāri sievieti un vīrieti ar hiv. Draudzībai seksam un izklaidēm. Vieta būs Rīgā. Bet gadijuma cilvēkus pie sevis neaicinu. Varam satikties neitrālajā teritorijā.
Sveicināti,vīrietis 47.g.v.no Rīgas iepazīšos ar sievieti draudzībai,Hiv+
Esmu slaids puisis, man ir hiv+ , līdz ar to grūtības iepazīties. Labprāt iepazītos ar kādu puisi vai meiteni draudzībai un attiecibām, man 31 gads, esmu vientuļš un ir grūti dzīvot šādi.
Meklēju hiv + džeku aktivu līdz 50 gadiem draudzibai,seksam. Tu ar auto lai vari atbraukt! Es 31. 164. 55. pasivs.
Es nedaudz apaļīga, maza auguma sieviete. HIV slodze nav nosakāma. Bez kaitīgiem ieradumiem. 40g 157cm 65kg. Man ir grūti atrast vīrieti. Varbūt paveiksies te. Piedzīvojumu meklētāji un vienas nakts sakari neinteresē.
Laba diena.Es esmu vīrietis, kas dzīvo Rīgā, man ir 38 gadi. Es meklēju draudzeni vai draugu saziņai. Man ir tāds pats statuss 5 gadus.
Vīrietis 45 gadi hiv+ iepazisos ar sievieti hiv+
Esmu no Rīgas
Meklēju meiteni vai sievieti, neliela auguma, mazām krūtīm, tievu, jebkura vecuma. Kādam attiecibām, to jau lemsim paši. Rakstiet whatsapp. 22460427
Sveiki! Esmu hiv+ 41 gadu jauna meitene…gribās ar kādu parunāt un kopā laiku pavadīt….
Meklēju sievieti no 18 līdz 20 gadiem, kopīgai laika pavadīšanai, aizvedīšu Tevi randiņā un tad jau redzēs vai kas sanāks. ;)
Balvi, Gulbene vai Smiltene būtu ideālās pilsētas tikšanās vietai, mans tel nr. 26648224
Познакомлюсь с девушкой HIV+ для дружбы, общения и отношений. Мне 40 лет, занимаюсь спортом, весёлый, интересный, общительный. Все подробности при переписке. Живу в Риге.
Sveiki, nu jau 5 gadi, kopš zinu par savu statusu, vīrusa slodze ir nenosakama, man vēl nav 30 līdz ar to, iepazīšos ar sievieti vai vīrieti, nav vecuma ierobežojuma. :)
Esmu 38 gadi, meklēju otru pusīti, kādu meiteni kura ir hiv + lai kopā pavadīt laiku un ja ir interese kopdzīvei esmu ieinteresēts
Esmu HIV+ , vēlos attiecības ar sievieti kurai arī ir HIV. Man 46
Hey, meklēju meiteni nopietnām attiecībām, 20 līdz 25 gadiem. Rakstiet man whacapp 26648224 Esmu no Gulbenes. Būtu labi ja meitene no Gulbenes vai Balviem
Esmu 27g , slaida (mazliet sportiska auguma )kopts puisis (vairāk pas).Sirsnīgs un kārtīgs;)
Meklēju sev otro pusīti.
Vari arī būt vecāks.
Ceru, ka kāds atsauksies (varu arī vienkārši tikties laba laika pavadīšanai )
Gaidīšu Tavu ziņu !
Познакомлюсь для общения с девушкой из Риги, мне 35 hiv+
Sveikas dāmas, varbūt kāda gribētu satikties intīmām attiecībām trijatā? Vīrietis un sieviete meklē sievieti.
Ja interesē, rakstat, tad jau aprunasimies.
Sveicinati
Pāris meklē sievieti tikšanās reizēm.
Ja ir vēlēšanās tad pie sarakstes parunāsim visu sīkāk.
Sveiki, esmu sieviete HIV+ virusa slodze nenosakāma. Meklēju vīrieti, mīļāko- patīkamām tikšanās reizēm līdz 40 gadiem. Man vēl nav 30.
Sveikas dāmas, varbūt kāda gribētu satikties, man ir 32gadi
Vēlos iepazīties ar sievieti, es+hivs, man ir 40
Gribu veidot attiecības ar sievieti. Man 46gadi, vīrusa slodze nav nosakama. Ar gribēšanu un varēšanu viss kārtībā.
Čau! Meklēju Savu Dievieti. Es 38.177.75.17 whatsapp 25247470
Es esmu vīrietis, gribu iepazīstieties ar sievieti. Man 41 gads, esmu sportisks un 188 augums. Привет я мужчина и хочу познакомиться с девушкой. Мне 41 год, я спортивного телосложения, рост 188, HIV положительно.
Iepazīšos ar vīrieti no 45 gadiem, optimistu, draudzīgo saišu dibināšanai. Ja runa par ko vairāk, esmu tikai pasīvs. Man pāri 50, 181.72.
42 gadus vecs gara auguma HIV+ vīrietis vēlas iepazīties ar vīrieti draudzībai un regulārām tikšanās reizēm. Seksā esmu pasīvs. Dzīvoju Rīgas centrā.
43 gadus vecs, gara auguma, HIV+ vīrietis, vēlas iepazīties ar vīrieti draudzībai un regulārām tikšanās reizēm. Dzīvoju Rīgā, Ķengaragā.Pārvietojos riteņkrēslā.
Es vēlos atrast otru pusīti nopietnām attiecībām. Dzīvoju Rīgā, centrā, esmu godīgs vīrietis, nedzērājs.
Simpātisks, kopts, muzikāls vīrietis, 50.186.80, iepazīsies ar sievieti bez vecuma ierobežojuma, draudzībai un iespējams, nopietnām attiecībām.

Ja Tu vēlies tuvāk iepazīties ar kādu HIV pozitīvu cilvēku, uzzināt viņa pieredzi un dalīties savās domās un sajūtās, aizpildi zemāk redzamo ‘formu’ un atsūti mums. Pēc tās saņemšanas lapas administrators to publicēs, un tā būs pieejama visiem lapas lietotājiem 3 mēnešus, ja vien nesaņemsim no Tevis ziņu par tās ātrāku ‘izņemšanu’ vai publicēšanas laika pagarināšanu. Biedrība patur tiesības nepublicēt tekstus, kas ir pretrunā ar šīs lapas Lietošanas noteikumiem

Jūsu e-pasts – tiks publicēts sludinājumā saziņai
(obligāts)

Jūsu ziņa